KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13241034
nr 1324 1034
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, "Vadstället"/"The Ford". Signerad. Hjert & Hjert 262, Asplund 249, ZG 249. Motivet: 19,9x14,5 cm. Ej examinerad ur ram
Kondition: smärre fuktskador
Utrop:
5.000 kr
Såld:
5.600 kr
måndag 4 maj 2020
kl 19:41:46
4.000 kr
4.200 kr
5.000 kr
4.600 kr
4.800 kr (Budbetjänt)
5.000 kr
5.000 kr (Budbetjänt)
5.200 kr
5.400 kr
5.600 kr
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn